Ako postupovať pri vrátení/výmene/reklamácií tovaru

Suma za poštovné v rámci výmeny, vrátenia, alebo reklamácie tovaru sú hradené zo strany Kupujúceho.

V prípade reklamácie tovaru nám prosím zašlite reklamovaný tovar spolu s faktúrou a bližším popisom dôvodu reklamácie na našu adresu:

Kaviareň Mlynček
Zimná 203/68
05201 Spišská Nová Ves

K reklamácii tovaru nájdete všetky potrebné informácie aj v našich obchodných podmienkach. V prípade akýchkoľvek nejasností ohľadne reklamácií nás prosím vždy vopred kontaktujte na náš e-mail eshop@kaviarenmlyncek.sk

Vrátený tovar vám odporúčame zaslať nám kuriérom, prípadne takým spôsobom, ktorý vám umožní sledovať vašu zásielku, aby ste mali istotu, že ju obdržíme. Prevzatie balíka vám následne vždy potvrdíme emailom.

V prípade zaslania prostredníctvom Slovenskej / Českej pošty, určite odporúčame poslať zásielku DOPORUČENE s PODACÍM ČÍSLOM.

Z Českej Republiky je možné poslať balík aj cez Zásielkovňu, avšak nie na výdajné miesto, ale priamo na našu adresu

Kaviareň Mlynček

Zimná 20/68

05201, Spišská Nová Ves

Vrátenie zakúpeného výrobku viete uskutočniť z akéhokoľvek dôvodu do 14 dní od jeho prevzatia. V prípade záujmu o vrátenie tovaru nám prosím zašlite tovar v pôvodnom stave t.j. v stave, ktorý nevykazuje žiadne známky nosenia, poškodenia či opotrebenia na našu adresu:

Kaviareň Mlynček
Zimná 203/68
052 01 Spišská Nová Ves

❗ Zároveň je nutné k tovaru priložiť Faktúru a toto Odstúpenie od kúpnej zmluvy* . Prosím, vyplňte ho dôsledne, tak vám budeme vedieť vrátiť peniaze čo najskôr. Tovar + priloženú faktúru + formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy zašlite na adresu:

Zasielajte na adresu: 
Kaviareň Mlynček
Zimná 203/68
052 01 Spišská Nová Ves

Dané odstúpenie vám odporúčame poslať aj elektronicky na e-mail eshop@kaviarenmlyncek.sk.

Prevzatie vráteného tovaru vám potvrdíme emailom a v prípade, že bude vrátený tovar spĺňať všetky požiadavky, platba za objednávku Vám bude vrátená do 14 dní na Váš účet uvedený v Odstúpení od zmluvy.

Výmenu tovaru môžete uskutočniť do 14 dní od jeho prevzatia z akéhokoľvek dôvodu.

V prípade záujmu o výmenu tovaru nám prosím zašlite tovar v pôvodnom stave tj. v stave, ktorý nevykazuje žiadne známky použitia, poškodenia či opotrebenia, na našu adresu:


Kaviareň Mlynček
Zimná 203/68
052 01 Spišská Nová Ves

❗ Zároveň je nutné k tovaru priložiť Faktúru a toto Odstúpenie od kúpnej zmluvy* (vyplňte ho vašimi kontaktnými údajmi, uveďte číslo objednávky a popis za čo si tovar želáte vymeniť). V prípade požiadavky na vrátenie peňazí je nutné uviesť IBAN účtu, na ktorý sa majú peniaze vrátiť. Tovar + priloženú faktúru + formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy zašlite na adresu:

Zasielajte na adresu: 
Kaviareň Mlynček
Zimná 203/68
052 01 Spišská Nová Ves

Dané odstúpenie vám odporúčame poslať aj elektronicky na e-mail eshop@kaviarenmlyncek.sk.

Prevzatie tovaru vám potvrdíme e-mailom a následne vám odošleme vami požadovaný tovar v rámci výmeny, pokiaľ je tento tovar dostupný skladom.

O preplatku / vrátení rozdielu medzi danými produktami, vás budeme informovať hneď, ako to bude možné, najneskôr však do 14 dní.